Ćwiczenia ewakuacyjne w ZOZ

W dniu 18.07.2018 r. przeprowadzono kolejne ćwiczenia ewakuacyjno-szkoleniowe w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Więcej…

 

Wręczenie nagród finalistom konkursu „Edukacja dla bezpieczeństwa – NIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA INNYM!"

21.06.2018 r. zostały wręczone nagrody finalistom konkursu „Edukacja dla bezpieczeństwa – NIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA INNYM!". W imieniu Burmistrza finalistów powitał - Zastępca Tadeusz Płachta i nie ukrywał zadowolenia z sukcesów młodzieży.

Więcej…

 

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Tarnowie

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Tarnowie był okazją dla najmłodszych aby wykazać się swoimi umiejętnościami przed rodzicami. Był polonez, krakowiak, recytacja wierszy oraz wiele piosenek w wykonaniu przedszkolaków, które były przygotowane do tego wydarzenia przez nauczycieli. Podczas pikniku nie zabrakło różnych atrakcji dla wszystkich.

Więcej…

 

Gimnazjaliści uczą pierwszej pomocy kierowców na drodze krajowej w Czchowie

8 czerwca br. parking przy zaporze wodnej na Dunajcu w Czchowie obok kompleksu „Łaziska” po raz kolejny stał się miejscem akcjiNIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA INNYM!. Aura zgotowała nam niesamowite doznania cieplarnianeŚmiech

Więcej…

 

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO

Świętokrzyski  Związek Pracodawców Prywatnych LEWIATAN wspólnie z Targami Kielce zaprosili Biuro D-U BHP do czynnego udziału w Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

Więcej…

 

Piknik rodzinny w Dąbrówkach Breńskich

W dniu 3.06. br. w Dąbrówkach Breńskich odbył się piknik rodzinny pod nazwą: VII Święto Rodziny. Organizatorzy zaprosili Biuro D-U BHP do  zaprezentowania pokazów samoobrony oraz udzielania pierwszej pomocy w ramach akcji: NIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA INNYM!

Więcej…

 

Konkurs "NIE BOJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA INNYM!" w Czchowie rozpoczęty

Rozpoczęła się kolejna (9) edycja konkursu „Edukacja dla bezpieczeństwa – NIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA INNYM!” w Czchowie. W dniach 1/2.06.2018 w Publicznej Szkole Podstawowej w Czchowie młodzież biorąca udział w konkursie była oceniana podczas zmagań z zakresu udzielania pierwszej pomocy, samoobrony oraz ochrony przeciwpożarowej.

 

Więcej…

 

Polityka prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych

Polityka prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych. 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, w związku z czym pragniemy poinformować, że jako Biuro Doradczo-Usługowe BHP Andrzej Dziedzic jest administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.

Więcej…

 

BEZPIECZNA PRACA W BUDOWNICTWIE

23.05.2018 r. po raz pierwszy redakcja "Promotora BHP" zorganizowała konferencję "Bezpieczna praca w budownictwie", skierowaną do wszystkich osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przy pracach budowlanych. Gospodarzem spotkania była Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Więcej…

 

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie organizatorem III konferencji: „ERGONOMIA, BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY W PRAKTYCE”

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP 15 maja 2018 r. zorganizowało III Konferencję Naukową: ERGONOMIA, BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY W PRAKTYCE.

Więcej…

 

SAWO 2016 - Międzynarodowe Targi BHP w Poznaniu

W dniach 24-26 kwietnia 2018 roku w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO. To największe targi branży BHP w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Symulacja wypadku ul. Rynek w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach 5. Dąbrowskich Spotkań Klinicznych

13.04.2018 r. o godzinie 9.15 przechodzący Rynkiem w Dąbrowie Tarnowskiej zauważyli auto, a przed nim leżącego poszkodowanego. W aucie był kierowca, który dawał oznaki życia, a leżący przed autem poszkodowany po sprawdzeniu podstawowych parametrów życia był nieprzytomny i nie oddychał. Zostały wezwane służby ratunkowe.

 

Więcej…

 

Wielkanoc

 

5. Dąbrowskie Spotkania Kliniczne - Wybrane choroby cywilizacyjne w codziennej pracy lekarzy praktyków – postępy w diagnostyce i leczeniu

Zapraszamy Państwa na dwudniową konferencję naukową, która odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2018 r. w Dąbrowie Tarnowskiej pt. „Wybrane choroby cywilizacyjne w codziennej pracy lekarzy praktyków – postępy w diagnostyce i leczeniu” w ramach „5. Dąbrowskich Spotkań Klinicznych.

 

Więcej…

 

13.PZU półmaraton warszawski

28 marca na linii startu 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego stanęło kilkanaście tys. osób. Jaki przyświeca cel – pokonanie dystansu 21,0975 km. Jak było? Pogoda i trasa na ustanowienie życiówki w takim biegu ale...

Więcej…

 

DZIEŃ KOBIET z KRAV MAGA - BĄDŹ BEZPIECZNA - jak to było

"BĄDŹ BEZPIECZNA" Jest to szkolenie poświęcone samoobronie i bezpieczeństwu kobiet nakierowane na naukę rozpoznawania i deeskalacji zagrożeń oraz skuteczne rozwiązanie niebezpiecznych sytuacji.

Więcej…

 
Więcej artykułów…