Koordynator bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia w budownictwie - wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych

W 8.07.2017 r. odbyło się zakończenie Studiów Podyplomowych „Koordynator bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia w budownictwie” z udziałem Absolwentów V edycji, Kierownika Wojciecha Drozda i wykładowców Jacka Przędzika oraz Andrzeja Dziedzica.

Politechnika Krakowska prowadzi studia podyplomowe „Koordynator bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia w budownictwie”. Poprzednie edycje studiów cieszyły się dużą popularnością dlatego już dzisiaj zapraszamy do kolejnej edycji. Studia są ciekawą propozycją dla zainteresowanych aby ugruntować wcześniej nabytą wiedzę, skonfrontować ją z wykładowcami, którzy na co dzień zajmują się tematyką związaną z bezpieczeństwem pracy w budownictwie podczas zajęć teoretycznych i ćwiczeń praktycznych oraz poznać najnowsze trendy w tym temacie.

Po rozdaniu świadectw i certyfikatów w miłej atmosferze dyskutowano jeszcze przez dwie godziny na różne tematy w tym zbliżających się urlopów.

Wszystkim gratulujemy i życzymy udanych wakacji oraz urlopów:)

Trwa rekrutacja na  VI EDYCJĘ - 2017 r.

Więcej informacji: Politechnika Krakowska VI edycja